KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13117297
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller vattenfärg yngve lundström
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:06
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:57
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:25
-
6051 Blyerts
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Replik". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:56
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller vattenfärg yngve lundström
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:57
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:25 -
6051 Blyerts
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Replik". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:56